794249-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794249-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794249-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 794249-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | 10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 600 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.691 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 794249-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | 10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 51002 pcs |
| Arkusz danych | 794249 Drawing |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| Seria | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Rozstaw rzędów | 0.163" (4.14mm) |
| Smoła | 0.163" (4.14mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 10 |
| Uwaga | Contacts Not Included |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Latch Lock |
| szczegółowy opis | 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Contact Termination | Crimp |
| Typ złącza | Plug |
| Kolor | Natural |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 51002 Agastat Relays / TE Connectivity 794249-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
794242-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
69939
- Część#:
79425-114HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5798
- Część#:
794240-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
122590
- Część#:
79425-102HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5812
- Część#:
79425-106HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
312367
- Część#:
79425-110HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
165126
- Część#:
794237-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - W magazynie:
184362
- Część#:
794241-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - W magazynie:
92218
- Część#:
794239-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - W magazynie:
141026
- Część#:
79425-122HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4343
- Część#:
79425-118HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5352
- Część#:
79425-120HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT - W magazynie:
76628
- Część#:
79425-108HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5071
- Część#:
79425-116HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4231
- Część#:
794243-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
121956
- Część#:
794245-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
75340
- Część#:
794246-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
64094
- Część#:
794244-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
119900
- Część#:
79425-104HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4323
- Część#:
794238-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
96316

