79425-116HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 79425-116HLF z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 79425-116HLF z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 79425-116HLF |
|---|---|
| Producent | Amphenol FCI |
| Opis | HEADER BERGSTIK |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 79425-116HLF |
|---|---|
| Producent | Amphenol FCI |
| Opis | HEADER BERGSTIK |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4231 pcs |
| Arkusz danych | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Zdjęcie produktu | 79425-116HLF.jpg |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Całun | Unshrouded |
| Seria | BERGSTIK® II |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | 0.410" (10.41mm) |
| temperatura robocza | - |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 16 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Różnicowa transmisja danych | - |
| Wysokość izolacji | 0.100" (2.54mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| szczegółowy opis | Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm) |
| Aktualna ocena | - |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | 0.120" (3.05mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.190" (4.83mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold or Gold, GXT™ |
| Typ złącza | Header |
| Aplikacje | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Amphenol FCI. W magazynie dostępne są kawałki 4231 Amphenol FCI 79425-116HLF. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
79425-114HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5798
- Część#:
79425-136HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4864
- Część#:
79425-134HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5195
- Część#:
79425-104HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4323
- Część#:
79425-132HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4678
- Część#:
79425-120HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT - W magazynie:
76628
- Część#:
79425-122HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4343
- Część#:
79425-118HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5352
- Część#:
79425-106HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
312367
- Część#:
79425-128HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4123
- Część#:
794245-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
75340
- Część#:
794246-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
64094
- Część#:
79425-124HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5691
- Część#:
79425-102HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5812
- Część#:
79425-108HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5071
- Część#:
79425-130HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4458
- Część#:
79425-110HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
165126
- Część#:
79425-138HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4648
- Część#:
794244-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
119900
- Część#:
794249-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
51002
