794241-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794241-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794241-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 794241-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.486 | $0.439 | $0.412 | $0.394 | $0.377 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.341 | $0.314 | $0.269 | $0.251 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 794241-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 92218 pcs |
| Arkusz danych | 794241-1 |
| Zdjęcie produktu | 794241-1.jpg |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| Seria | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Rozstaw rzędów | 0.163" (4.14mm) |
| Smoła | 0.163" (4.14mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 794241-1-ND 7942411 A114447 |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 4 |
| Uwaga | Contacts Not Included |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Latch Lock |
| szczegółowy opis | 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Contact Type | Male or Female |
| Contact Termination | Crimp |
| Typ złącza | Plug |
| Kolor | Natural |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 92218 Agastat Relays / TE Connectivity 794241-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
79425-104HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
4323
- Część#:
794249-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
51002
- Część#:
79425-108HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5071
- Część#:
794229-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-22AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
157784
- Część#:
794231-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - W magazynie:
245905
- Część#:
794231-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
174017
- Część#:
794242-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
69939
- Część#:
794245-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
75340
- Część#:
794239-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - W magazynie:
141026
- Część#:
794236-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN - W magazynie:
99538
- Część#:
79425-106HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
312367
- Część#:
79425-102HLF - Producenci:
Amphenol FCI - Opis:
HEADER BERGSTIK - W magazynie:
5812
- Część#:
794243-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
121956
- Część#:
794230-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
195372
- Część#:
794230-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 16-20AWG TIN CRIMP - W magazynie:
281993
- Część#:
794240-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
122590
- Część#:
794238-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
96316
- Część#:
794244-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
119900
- Część#:
794237-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - W magazynie:
184362
- Część#:
794246-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
64094
