794236-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794236-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794236-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 794236-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.465 | $0.408 | $0.352 | $0.288 | ||
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
| $0.256 | $0.224 | $0.213 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 794236-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 99538 pcs |
| Arkusz danych | 794236 |
| Zdjęcie produktu | 794236-1-001.jpg , 794236-1-002.jpg |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| napięcie znamionowe | 250VAC |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Całun | Shrouded - 4 Wall |
| Seria | Commercial MATE-N-LOK |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - |
| Pitch-Mating | 0.200" (5.08mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| Inne nazwy | 794236-1-ND 7942361 A25422 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 1 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Różnicowa transmisja danych | Polyamide (PA), Nylon |
| Wysokość izolacji | 0.375" (9.53mm) |
| Kolor izolacji | White |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Detent Lock |
| szczegółowy opis | Connector Header Through Hole 4 position 0.200" (5.08mm) |
| Aktualna ocena | 15A |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Circular |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | 0.150" (3.81mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Tin |
| Typ złącza | Header |
| Aplikacje | General Purpose |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 99538 Agastat Relays / TE Connectivity 794236-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
794238-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
96316
- Część#:
794241-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - W magazynie:
92218
- Część#:
794231-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - W magazynie:
245905
- Część#:
794228-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 18-22AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
198211
- Część#:
794227-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
153677
- Część#:
794245-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
75340
- Część#:
794242-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
69939
- Część#:
794229-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-22AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
157784
- Część#:
794229-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-22AWG TIN CRIMP - W magazynie:
559285
- Część#:
794239-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - W magazynie:
141026
- Część#:
794237-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - W magazynie:
184362
- Część#:
794244-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
119900
- Część#:
794227-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 22-26AWG TIN CRIMP - W magazynie:
480890
- Część#:
794228-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 18-22AWG TIN CRIMP - W magazynie:
748055
- Część#:
794243-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - W magazynie:
121956
- Część#:
794230-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
195372
- Część#:
794230-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PIN 16-20AWG TIN CRIMP - W magazynie:
281993
- Część#:
794246-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
64094
- Część#:
794231-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - W magazynie:
174017
- Część#:
794240-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - W magazynie:
122590
