PQ1N253MCSPQ
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ1N253MCSPQ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ1N253MCSPQ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4918 pcs |
| Arkusz danych | PQ1Nxx3MxSPQ Series |
| Zdjęcie produktu | PQ1N253MCSPQ.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 0.7V @ 350mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 9V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-89 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | TO-243AA |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -30°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 350mA SOT-89 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 2mA |
| Obecny - Wyjście | 350mA |
| Funkcje sterowania | Reset |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4918 Sharp Microelectronics PQ1N253MCSPQ. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PQ1M335M2SPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89 - W magazynie:
4224
- Część#:
PQ1N333MASPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - W magazynie:
4849
- Część#:
PQ1R18J0000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
222267
- Część#:
PQ1MX55M2SPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - W magazynie:
5562
- Część#:
PQ1LAX95MSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - W magazynie:
5528
- Część#:
PQ1R18 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
202479
- Część#:
PQ1M255M2SPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT89 - W magazynie:
5157
- Część#:
PQ1M185M2SPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT89 - W magazynie:
134181
- Część#:
PQ1LA335MSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89 - W magazynie:
5018
- Część#:
PQ1R27J0000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
174397
- Część#:
PQ1N253MASPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 - W magazynie:
4554
- Część#:
PQ1M505M2SPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 500MA SOT89 - W magazynie:
5763
- Część#:
PQ1N333MCSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - W magazynie:
4712
- Część#:
PQ1R25 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
194002
- Część#:
PQ1R23 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
215593
- Część#:
PQ1LA503MSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 300MA SOT89 - W magazynie:
4418
- Część#:
PQ1R23J0000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
5929
- Część#:
PQ1R27 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
153801
- Część#:
PQ1LA903MSPQ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 9V 300MA SOT89 - W magazynie:
4787
- Część#:
PQ1R25J0000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - W magazynie:
5923
