PQ1R25
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ1R25 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ1R25 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ1R25 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.281 | $0.246 | $0.218 | $0.19 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.165 | $0.14 | $0.112 | $0.102 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ1R25 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 194002 pcs |
| Arkusz danych | PQ1R30 Series |
| Zdjęcie produktu | PQ1R25.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 0.4V @ 150mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 16V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23L-6 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Original-Reel® |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-1657-6 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 80°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23L-6 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 350µA |
| Obecny - Wyjście | 150mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 194002 Sharp Microelectronics PQ1R25. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
USB3751A-2-A4-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC CONTROLLER USB 10QFN - W magazynie:
79472
- Część#:
ESS-120-T-08 - Producenci:
Samtec, Inc. - Opis:
ELEVATED SOCKET STRIPS - W magazynie:
16267
