PQ025EZ1HZZ
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ025EZ1HZZ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ025EZ1HZZ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ025EZ1HZZ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PQ025EZ1HZZ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5699 pcs |
| Zdjęcie produktu | PQ025EZ1HZZ.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SC-63 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-1574-5 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SC-63 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 2mA |
| Obecny - Wyjście | 1.5A |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5699 Sharp Microelectronics PQ025EZ1HZZ. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PQ025EH02ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 2A TO263 - W magazynie:
4840
- Część#:
PQ025EZ02ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 - W magazynie:
5163
- Część#:
PQ025Y3H3ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A TO263 - W magazynie:
4304
- Część#:
PQ025Y3H3ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - W magazynie:
61882
- Część#:
PQ025ENA1ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - W magazynie:
4445
- Część#:
PQ025EZ02ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 - W magazynie:
95910
- Część#:
PQ025EZ01ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - W magazynie:
4051
- Część#:
PQ025EZ1HZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 - W magazynie:
5965
- Część#:
PQ025EZ5MZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - W magazynie:
68138
- Część#:
PQ025EZ5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - W magazynie:
4246
- Część#:
PQ025EN5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - W magazynie:
5746
- Część#:
PQ025Y053ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63 - W magazynie:
5716
- Część#:
PQ030EN5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - W magazynie:
5974
- Część#:
PQ025EZ01ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - W magazynie:
5263
- Część#:
PQ025Y3H3ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - W magazynie:
5357
- Część#:
PQ025ENA1ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - W magazynie:
94398
- Część#:
PQ030EZ01ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - W magazynie:
82779
- Część#:
PQ025EH02ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 2A TO263 - W magazynie:
5939
- Część#:
PQ025Y053ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 - W magazynie:
5372
- Część#:
PQ025EZ01ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - W magazynie:
5062
