PQ025EZ02ZZH
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ025EZ02ZZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ025EZ02ZZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ025EZ02ZZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ025EZ02ZZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5163 pcs |
| Arkusz danych | PQyyyEZ02ZyH Series |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SC-63 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A SC-63 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 2mA |
| Obecny - Wyjście | 2A |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5163 Sharp Microelectronics PQ025EZ02ZZH. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com


