GP1UX517RK
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UX517RK z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UX517RK z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GP1UX517RK |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RCVR REM CTRL 5V TOP 56.8KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | GP1UX517RK |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RCVR REM CTRL 5V TOP 56.8KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5449 pcs |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 5.5V |
| Seria | - |
| Zasięg | 8m |
| Opakowania | Tray |
| Orientacja | Top View |
| temperatura robocza | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Remote Receiver Sensor, 56.8kHz 8m Through Hole |
| Obecny - Dostawa | 600µA |
| B.P.F. Częstotliwość środkowa | 56.8kHz |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5449 Sharp Microelectronics GP1UX517RK. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GP1UX512RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V TOP 36.7KHZ - W magazynie:
4193
- Część#:
GP1UX510RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 36KHZ - W magazynie:
4268
- Część#:
GP1UXC42QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
4272
- Część#:
GP1UX502RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - W magazynie:
5093
- Część#:
GP1UXC40QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
3964
- Część#:
GP1UX320QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
4976
- Część#:
GP1UX500QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36KHZ - W magazynie:
4165
- Część#:
GP1UXC44QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
5819
- Część#:
GP1UX501QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - W magazynie:
4715
- Część#:
GP1UX512QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 36.7KHZ - W magazynie:
4440
- Część#:
GP1UX51QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 40KHZ - W magazynie:
4369
- Część#:
GP1UXC41RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
6035
- Część#:
GP1UX320RKS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
5786
- Część#:
GP1UXC41QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
5619
- Część#:
GP1UX517QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 56.8KHZ - W magazynie:
3984
- Część#:
GP1UX511QS - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - W magazynie:
142425
- Część#:
GP1UXD41RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
5324
- Część#:
GP1UX511RK - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 38KHZ - W magazynie:
4127
- Część#:
GP1UX51RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 40KHZ - W magazynie:
4427
- Część#:
GP1UX510QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 36KHZ - W magazynie:
4133

