GP1UX501QS
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UX501QS z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UX501QS z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GP1UX501QS |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | GP1UX501QS |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4715 pcs |
| Arkusz danych | GP1UX50QS Series Spec |
| Zdjęcie produktu | GP1UX501QS-001.jpg , GP1UX501QS-002.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 2.4V ~ 5.5V |
| Seria | - |
| Zasięg | 8m |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 425-1911 |
| Orientacja | Side View |
| temperatura robocza | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Obecny - Dostawa | 1.5mA |
| B.P.F. Częstotliwość środkowa | 38.0kHz |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4715 Sharp Microelectronics GP1UX501QS. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GP1UX502RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - W magazynie:
5093
- Część#:
GP1UX511QS - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - W magazynie:
142425
- Część#:
GP1UX320RKS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
5786
- Część#:
GP1UX312QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IR REMOTE RECEIVER 36.7KHZ 3-PIN - W magazynie:
5434
- Część#:
GP1UX500QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36KHZ - W magazynie:
4165
- Część#:
GP1UX31RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 40KHZ - W magazynie:
5705
- Część#:
GP1UX512RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V TOP 36.7KHZ - W magazynie:
4193
- Część#:
GP1UX312RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
4857
- Część#:
GP1UX517RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V TOP 56.8KHZ - W magazynie:
5449
- Część#:
GP1UX317RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
4880
- Część#:
GP1UX510RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 36KHZ - W magazynie:
4268
- Część#:
GP1UX31QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - W magazynie:
5078
- Część#:
GP1UX512QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 36.7KHZ - W magazynie:
4440
- Część#:
GP1UX511RK - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 38KHZ - W magazynie:
4127
- Część#:
GP1UX311RK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - W magazynie:
4887
- Część#:
GP1UX51QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 40KHZ - W magazynie:
4369
- Część#:
GP1UX517QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 56.8KHZ - W magazynie:
3984
- Część#:
GP1UX320QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
4976
- Część#:
GP1UX317QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - W magazynie:
4652
- Część#:
GP1UX510QS - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 36KHZ - W magazynie:
4133
