794199-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794199-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794199-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 794199-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Nie dotyczy / Zgodny z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.494 | $0.435 | $0.409 | $0.392 | $0.375 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.341 | $0.307 | $0.273 | $0.247 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 794199-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Nie dotyczy / Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | 85087 pcs |
| Arkusz danych | 794199 |
| Zdjęcie produktu | 794199-1-001.jpg , 794199-1-002.jpg , 794199-1-003.jpg |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| Seria | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Rozstaw rzędów | 0.163" (4.14mm) |
| Smoła | 0.163" (4.14mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 7941991 A25712 |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 12 |
| Uwaga | Contacts Not Included |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Not applicable / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Locking Ramp |
| szczegółowy opis | 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Contact Type | Male or Female |
| Contact Termination | Crimp |
| Typ złącza | Receptacle |
| Kolor | Natural |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 85087 Agastat Relays / TE Connectivity 794199-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
794192-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
57946
- Część#:
794206-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
49450
- Część#:
794190-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
111429
- Część#:
794194-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
74211
- Część#:
794200-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
83276
- Część#:
794207-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
87525
- Część#:
794209-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
60493
- Część#:
794201-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
58948
- Część#:
794195-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
84724
- Część#:
794208-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
71917
- Część#:
794191-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
80476
- Część#:
794196-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
79722
- Część#:
794189-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 4POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
120627
- Część#:
794198-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
76313
- Część#:
794193-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
89907
- Część#:
794197-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
61709
- Część#:
794202-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
78500
- Część#:
794203-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
82486
- Część#:
794205-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
83288
- Część#:
794204-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
76478
