794189-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794189-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 794189-1 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 794189-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CAP 4POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.323 | $0.285 | $0.269 | $0.257 | $0.246 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.224 | $0.201 | $0.179 | $0.162 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 794189-1 |
|---|---|
| Producent | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CAP 4POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 120627 pcs |
| Arkusz danych | 794189 |
| Zdjęcie produktu | 794189-1-001.jpg , 794189-1-002.jpg , 794189-1-003.jpg |
| Kategoria | Złącza, łączniki |
| Seria | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Rozstaw rzędów | 0.163" (4.14mm) |
| Smoła | 0.163" (4.14mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 7941891 A25659 |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 4 |
| Uwaga | Contacts Not Included |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Locking Ramp |
| szczegółowy opis | 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Contact Type | Male or Female |
| Contact Termination | Crimp |
| Typ złącza | Receptacle |
| Kolor | Natural |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Agastat Relays / TE Connectivity. W magazynie dostępne są kawałki 120627 Agastat Relays / TE Connectivity 794189-1. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
794150-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CONN LATCH ARM ASSEMBLY DUAC/PL - W magazynie:
50142
- Część#:
794194-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
74211
- Część#:
794153-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP DUAC/PL 06P RECEPTABLE - W magazynie:
64756
- Część#:
794199-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
85087
- Część#:
794193-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
89907
- Część#:
794192-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
57946
- Część#:
794185-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 2POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
83755
- Część#:
794186-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 3POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
137448
- Część#:
794184-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 2POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
87448
- Część#:
794195-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
84724
- Część#:
794188-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 4POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
137228
- Część#:
794196-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
79722
- Część#:
794187-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 3POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
79777
- Część#:
794176-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP DUAC/PL 12P HDR ASSY RA - W magazynie:
15314
- Część#:
794197-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
61709
- Część#:
794156-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP DUAC/PL 12P RECEPTACLE - W magazynie:
73758
- Część#:
794198-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
76313
- Część#:
794152-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP DUAC/PL 04P RECEPTACLE - W magazynie:
70186
- Część#:
794191-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
80476
- Część#:
794190-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 - W magazynie:
111429
