V375A54H600BF2
Vicor
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup V375A54H600BF2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup V375A54H600BF2 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | V375A54H600BF2 |
|---|---|
| Producent | Vicor |
| Opis | DC DC CONVERTER 54V 600W |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $225.207 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | V375A54H600BF2 |
|---|---|
| Producent | Vicor |
| Opis | DC DC CONVERTER 54V 600W |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 137 pcs |
| Arkusz danych | V375A DC-DC Converter Module |
| Zdjęcie produktu | V375A54H600BF2.jpg |
| Kategoria | Zasilacze - Płyta montażowa |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 54V |
| Napięcie - Izolacja | 3kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 250V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 425V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Rozmiar / Wymiar | 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| Seria | Maxi |
| Moc (W) | 600W |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | Full Brick |
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | OVP, UVLO |
| Wydajność | 89.6% |
| szczegółowy opis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 54V 11.11A 250V - 425V Input |
| Obecny - Wyjście (Max) | 11.11A |
| Podstawowy numer części | V375A54H600 |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Vicor. W magazynie dostępne są kawałki 137 Vicor V375A54H600BF2. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
V375A54E600BN3 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
299
- Część#:
V375A54H600BL2 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
144
- Część#:
V375A54E600BN2 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
5093
- Część#:
V375A54H600B2 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4720
- Część#:
V375A54H600BG3 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
5596
- Część#:
V375A54E600BS2 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4954
- Część#:
V375A54E600BN - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
363
- Część#:
V375A54H600BN2 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4354
- Część#:
V375A54H600BN3 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
5172
- Część#:
V375A54H600BL3 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
5125
- Część#:
V375A54H600B3 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4982
- Część#:
V375A54H600BG2 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
5179
- Część#:
V375A54H600BF3 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
5239
- Część#:
V375A54H600BG - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4931
- Część#:
V375A54H600BL - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
136
- Część#:
V375A54H600BN - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
139
- Część#:
V375A54H600BF - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4769
- Część#:
V375A54H600B - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4192
- Część#:
V375A54E600BS3 - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4900
- Część#:
V375A54E600BS - Producenci:
Vicor - Opis:
DC DC CONVERTER 54V 600W - W magazynie:
4292
