S2S4000F
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup S2S4000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup S2S4000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | S2S4000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | S2S4000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5613 pcs |
| Arkusz danych | S2S4 Series |
| Zdjęcie produktu | S2S4000F.jpg |
| Kategoria | Izolatory |
| Średnica wału (mm) | Yes |
| Napięcie - Stan Wyłączony | 600V |
| Napięcie - Izolacja | 3750Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Turn On Time | 50µs (Max) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-SMD |
| Statyczny dV / dt (min) | 100V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 4-SMD |
| Typ wyjścia | Triac |
| Inne nazwy | 425-2422-5 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Optoisolator Triac Output 3750Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) | 50mA |
| Prąd - wyzwalacz LED (Ift) (maks.) | 10mA |
| Obecny - trzymaj (Ih) | 3.5mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
| Zatwierdzenia | CSA, UR |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5613 Sharp Microelectronics S2S4000F. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
S2S3LY - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
6018
- Część#:
S2S4BY - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
4137
- Część#:
S2S3LY0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
5625
- Część#:
S2S5FA0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOTRIAC COUPLER - W magazynie:
184691
- Część#:
S2S4A00F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
103932
- Część#:
S2S4BY0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
127100
- Część#:
S2S3Y00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
116483
- Część#:
S2S3LB - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
4196
- Część#:
S2S5A - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
4361
- Część#:
S2S3Y - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
4972
- Część#:
S2S4LY - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
5998
- Część#:
S2S3LB0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
5020
- Część#:
S2S4B00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
4894
- Część#:
S2S5A00F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4MFP - W magazynie:
184631
- Część#:
S2S3RY - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
117299
- Część#:
S2S3RY0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
5100
- Część#:
S2S3RP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR SENS 200V 0.8A SMT - W magazynie:
3972
- Część#:
S2S4 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
5123
- Część#:
S2S4LY0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
4834
- Część#:
S2S4B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - W magazynie:
5017
