S205T01
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup S205T01 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup S205T01 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | S205T01 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 5A 0-240V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | S205T01 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 5A 0-240V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5200 pcs |
| Arkusz danych | S105T01/02, S205T01/02 |
| Kategoria | Przekaźniki |
| Napięcie - Obciążenie | 0V ~ 240V |
| Napięcie - Wejście | 1.2VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-SIP |
| Seria | S205 |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 4-SIP |
| Typ wyjścia | AC |
| Inne nazwy | 425-1257-5 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Prąd ładowania | 5A |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Obwód | SPST-NO (1 Form A) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5200 Sharp Microelectronics S205T01. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
S2065KTP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 65A ISO TO-218 - W magazynie:
4911
- Część#:
S205T02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 5A 0-240V - W magazynie:
4958
- Część#:
S2055W81TP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 55A TO-218X - W magazynie:
4138
- Część#:
S2055W81 - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 55A TO-218X - W magazynie:
5992
- Część#:
S205EB - Producenci:
Swanstrom Tools - Opis:
CUTTER CUT/BEND ANTISHOCK - W magazynie:
1124
- Część#:
S205TY2 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 5A 0-240V - W magazynie:
5042
- Część#:
S2065J - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 65A ISO TO218X - W magazynie:
5719
- Część#:
S2055WTP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 55A TO-218X - W magazynie:
4018
- Część#:
S2055W82TP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 55A TO-218X - W magazynie:
5901
- Część#:
S2055R - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 55A TO-220 - W magazynie:
4306
- Część#:
S2055RTP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 55A TO-220 - W magazynie:
5223
- Część#:
S2065JTP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 65A ISO TO218X - W magazynie:
3978
- Część#:
S205TY1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 5A 0-240V - W magazynie:
4496
- Część#:
S206 - Producenci:
Swanstrom Tools - Opis:
PLIER SNIPE NOSE SMOOTH - W magazynie:
2475
- Część#:
S2070W81TP - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 70A TO-218X - W magazynie:
4526
- Część#:
S205B .040 - Producenci:
Swanstrom Tools - Opis:
PLIERS ELEC FLAT NOSE - W magazynie:
1138
- Część#:
S205E - Producenci:
Swanstrom Tools - Opis:
CUTTER STANDOFF ANTISHOCK SHEAR - W magazynie:
1041
- Część#:
S206E - Producenci:
Swanstrom Tools - Opis:
PLIER SNIPE NOSE SMOOTH - W magazynie:
2284
- Część#:
S2055W82 - Producenci:
Hamlin / Littelfuse - Opis:
SCR NON-SENS 200V 55A TO-218X - W magazynie:
4554


