S202SE1F
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup S202SE1F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup S202SE1F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | S202SE1F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | S202SE1F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5889 pcs |
| Arkusz danych | S202SE1 Series |
| Zdjęcie produktu | S202SE1F.jpg |
| Kategoria | Przekaźniki |
| Napięcie - Obciążenie | 80V ~ 240V |
| Napięcie - Wejście | 1.2VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-SIP |
| Seria | S202 |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 4-SIP |
| Typ wyjścia | AC |
| Inne nazwy | 425-2406-5 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Prąd ładowania | 8A |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Obwód | SPST-NO (1 Form A) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5889 Sharp Microelectronics S202SE1F. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
S202S12F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
4356
- Część#:
S202S02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
5845
- Część#:
S202SE1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
4945
- Część#:
S202T01F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V - W magazynie:
4846
- Część#:
S202S02F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
4130
- Część#:
S202T02F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V - W magazynie:
5701
- Część#:
S202SE2 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
4897
- Część#:
S202S12 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
4127
- Część#:
S202TA1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2.5A 80-240V - W magazynie:
4771
- Część#:
S202S11F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
4161
- Część#:
S202T01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V - W magazynie:
5781
- Część#:
S202S11 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
6021
- Część#:
S202S01F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
3971
- Część#:
S202TY1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V - W magazynie:
4526
- Część#:
S202TY2 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V - W magazynie:
5534
- Część#:
S202M75Z5UU83L0R - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 2000PF 6KV Z5U RADIAL - W magazynie:
166238
- Część#:
S202S01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
5551
- Część#:
S202TY1F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V - W magazynie:
4651
- Część#:
S202SE2F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V - W magazynie:
34004
- Część#:
S202T02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SSR RELAY SPST-NO 2A 80-240V - W magazynie:
4586
