PT4800E0000F
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PT4800E0000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PT4800E0000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PT4800E0000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | PHOTO TRANS CLEAR LEN 800NM SIDE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PT4800E0000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | PHOTO TRANS CLEAR LEN 800NM SIDE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4953 pcs |
| Arkusz danych | PT4800E0000F |
| Zdjęcie produktu | PT4800E0000F.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Długość fali | 800nm |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 35V |
| Kąt widzenia | 70° |
| Seria | * |
| Moc - Max | 75mW |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | Radial |
| Inne nazwy | 425-2377-5 |
| Orientacja | Side View |
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Phototransistor 800nm Side View Radial |
| Aktualny - Ciemno (Id) (maks) | 100µA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 20mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4953 Sharp Microelectronics PT4800E0000F. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PT4800FE000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS BLACK LEN 860NM SIDE - W magazynie:
5912
- Część#:
PT4800FB - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS BLACK LEN 860NM SIDE - W magazynie:
4999
- Część#:
PT4800 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS CLEAR LEN 800NM SIDE - W magazynie:
5307
- Część#:
PT481 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS BLUE LEN 800NM SIDE - W magazynie:
4330
- Część#:
PT4800F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS BLACK LEN 860NM SIDE - W magazynie:
4839
- Część#:
PT480FE0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS BLACK LEN 860NM SIDE - W magazynie:
4258
- Część#:
PT480 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS CLEAR LEN 800NM SIDE - W magazynie:
5981
- Część#:
PT480F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS BLACK LEN 860NM SIDE - W magazynie:
4269
- Część#:
PT480E00000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS CLEAR LEN 800NM SIDE - W magazynie:
5571
- Część#:
PT4800FBE00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTO TRANS BLACK LEN 860NM SIDE - W magazynie:
4714

