PR49MF11NSZF
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PR49MF11NSZF z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PR49MF11NSZF z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4307 pcs |
| Zdjęcie produktu | PR49MF11NSZF.jpg |
| Kategoria | Izolatory |
| Średnica wału (mm) | No |
| Napięcie - Stan Wyłączony | 800V |
| Napięcie - Izolacja | 4000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Turn On Time | 100µs (Max) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-DIP |
| Statyczny dV / dt (min) | 50V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Typ wyjścia | Triac, Power |
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Optoisolator Triac, Power Output 4000Vrms 1 Channel 8-DIP |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) | 900mA |
| Prąd - wyzwalacz LED (Ift) (maks.) | 10mA |
| Obecny - trzymaj (Ih) | 50mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
| Zatwierdzenia | CSA, UR |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4307 Sharp Microelectronics PR49MF11NSZF. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PR421D050S701H - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - W magazynie:
6040
- Część#:
PR44W-BCG5H-CG - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 1-29-15 GREEN - W magazynie:
10657
- Część#:
PR405W-NKR24H - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-08-16 - W magazynie:
8381
- Część#:
PR41-61-7.00A-XX - Producenci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR MAG-HYDR - W magazynie:
3343
- Część#:
PR405W12-BR5H - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 - W magazynie:
9348
- Część#:
PR44W-BCG28H-CG - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 3-21-2013 GREEN - W magazynie:
8000
- Część#:
PR44W-BCR5H-CR - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 11-16-16 - W magazynie:
10509
- Część#:
PR44W-BCG12H-CG - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 GREEN - W magazynie:
8365
- Część#:
PR421D135S701H - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - W magazynie:
5438
- Część#:
PR405W-NWA120 - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-08-16 - W magazynie:
6145
- Część#:
PR405W-NWG28H - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 - W magazynie:
8218
- Część#:
PR425C135S101H - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - W magazynie:
4266
- Część#:
PR44W-BCG24H-CG - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 GREEN - W magazynie:
10208
- Część#:
PR405W-NWG120 - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
(ROHS) - W magazynie:
6860
- Część#:
PR44W-NWB5H-CB - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 4-30-2013 - W magazynie:
6918
- Część#:
PR425C090S101H - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - W magazynie:
4887
- Część#:
PR421D090S701H - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - W magazynie:
42433
- Część#:
PR425C050S101H - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - W magazynie:
4898
- Część#:
PR405W12-BCR28H - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 - W magazynie:
8578
- Część#:
PR405W-R120 - Producenci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
(ROHS) - W magazynie:
5459
