PR39MF11NSZ
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PR39MF11NSZ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PR39MF11NSZ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 4924 pcs |
| Arkusz danych | PRx9MF1xNSZ Series |
| Zdjęcie produktu | PR39MF11NSZ.jpg |
| Kategoria | Przekaźniki |
| Napięcie - Obciążenie | 0V ~ 240V |
| Napięcie - Wejście | 1.2VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-DIP |
| Seria | PR39MF |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Typ wyjścia | AC |
| Inne nazwy | 425-1201-5 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Prąd ładowania | 900mA |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Obwód | SPST-NO (1 Form A) |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4924 Sharp Microelectronics PR39MF11NSZ. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
FTS-127-03-F-S - Producenci:
Samtec, Inc. - Opis:
.050 X .050 C.L. LOW PROFILE TER - W magazynie:
30644
