PQ7DV10
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ7DV10 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ7DV10 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ7DV10 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ7DV10 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5799 pcs |
| Arkusz danych | PQ7DV10 |
| Zdjęcie produktu | PQ7DV10.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 0.5V @ 10A |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 7V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-3P |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-3P-3, SC-65-3 |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-1754-5 |
| temperatura robocza | -20°C ~ 80°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P |
| Obecny - Wyjście | 10A |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5799 Sharp Microelectronics PQ7DV10. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
RT9193-25GB - Producenci:
Richtek - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5 - W magazynie:
483600
- Część#:
PQ7DV10J000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - W magazynie:
5965
- Część#:
TLV70019DDCR - Producenci:
N/A - Opis:
IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 - W magazynie:
320099
- Część#:
PQ7DV5 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - W magazynie:
5376
- Część#:
PQ7DV10B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - W magazynie:
5286
- Część#:
NCP103AMX350TCG - Producenci:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Opis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA 4UDFN - W magazynie:
891582
- Część#:
MIC39150-2.5WU-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-3 - W magazynie:
42401
- Część#:
TC2014-2.7VCTTR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 2.7V 50MA SOT23-5 - W magazynie:
235566
- Część#:
MIC37300-1.5BR TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-3 - W magazynie:
44857
- Część#:
PQ7DV5J0000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - W magazynie:
5564
- Część#:
S-1312D27-A4T2U3 - Producenci:
SII Semiconductor Corporation - Opis:
IC REG LINEAR 2.7V 150MA HSNT4-B - W magazynie:
239676
- Część#:
TL780-15KCS - Producenci:
N/A - Opis:
IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3 - W magazynie:
179740
- Część#:
MCP1825ST-3002E/EB - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3V 500MA 3DDPAK - W magazynie:
82323
- Część#:
LD39030DTPU33R - Producenci:
STMicroelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4DFN - W magazynie:
643812
- Część#:
TPS73733DCQR - Producenci:
N/A - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-6 - W magazynie:
96439
- Część#:
PQ7DV10BJ00H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - W magazynie:
5218
- Część#:
PQ7RV4 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - W magazynie:
5085
- Część#:
NCP4671DSN13T1G - Producenci:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Opis:
IC REG LINEAR 1.3V 400MA SOT23-5 - W magazynie:
121266
- Część#:
PQ7L2020BP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC LED DRIVER 500MA 6SMD - W magazynie:
4985
- Część#:
PQ7RV4J0000H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - W magazynie:
4157
