PQ1U381M2ZPH
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ1U381M2ZPH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ1U381M2ZPH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4649 pcs |
| Zdjęcie produktu | PQ1U381M2ZPH.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 0.4V @ 150mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 3.8V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 16V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-5 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 70dB (400Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -30°C ~ 80°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 150mA SOT-23-5 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 200µA |
| Obecny - Wyjście | 150mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4649 Sharp Microelectronics PQ1U381M2ZPH. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PQ1U301M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5795
- Część#:
PQ1U321M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4347
- Część#:
PQ1U311M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5644
- Część#:
PQ1U301M2ZP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4413
- Część#:
PQ1U441M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4046
- Część#:
PQ1U521M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5095
- Część#:
PQ1U501M2ZP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5622
- Część#:
PQ1X251M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4261
- Część#:
PQ1U401M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4913
- Część#:
PQ1U351M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4022
- Część#:
PQ1X181M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5901
- Część#:
PQ1U491M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4.9V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4419
- Część#:
PQ1U341M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5372
- Część#:
PQ1X251M2ZP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
176373
- Część#:
PQ1U361M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5733
- Część#:
PQ1U331M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4830
- Część#:
PQ1U331M2ZP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5844
- Część#:
PQ1U351M2ZP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4119
- Część#:
PQ1U501M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
5902
- Część#:
PQ1U471M2ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4.7V 150MA SOT23-5 - W magazynie:
4447
