PQ09RA11
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ09RA11 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ09RA11 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ09RA11 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 9V 1A TO220-4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.663 | $0.60 | $0.536 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ09RA11 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 9V 1A TO220-4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 61887 pcs |
| Arkusz danych | PQ05RA1/A11 Series |
| Zdjęcie produktu | PQ09RA11.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 9V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 35V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220-4 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-220-4 |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-1619-5 |
| temperatura robocza | -20°C ~ 80°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 9V 1A TO-220-4 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 8mA |
| Obecny - Wyjście | 1A |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 61887 Sharp Microelectronics PQ09RA11. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
ACC02E28-21P-003-LC - Producenci:
Amphenol Industrial - Opis:
CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT - W magazynie:
13369
