PQ070XZ5MZZH
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ070XZ5MZZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ070XZ5MZZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5152 pcs |
| Arkusz danych | PQ070XZ5MZ, PQ070XZ01Z |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 0.5V @ 300mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 7V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SC-63 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-2263-5 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 500mA SC-63 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 2mA |
| Obecny - Wyjście | 500mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5152 Sharp Microelectronics PQ070XZ5MZZH. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PQ070XZ02ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - W magazynie:
5787
- Część#:
PQ070XZ01ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - W magazynie:
5102
- Część#:
PQ070XZ01ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - W magazynie:
113561
- Część#:
PQ07RX11 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 - W magazynie:
78421
- Część#:
PQ070XZ1HZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - W magazynie:
4038
- Część#:
PQ070XNA1ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - W magazynie:
4859
- Część#:
PQ080RDA1SZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 8V 1A TO220-4 - W magazynie:
4130
- Część#:
PQ090DNA1ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - W magazynie:
4695
- Część#:
PQ07VZ012ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - W magazynie:
5943
- Część#:
PQ07VR5MAZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - W magazynie:
121100
- Część#:
PQ07VZ5M2ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - W magazynie:
4989
- Część#:
PQ070XZ01ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - W magazynie:
70649
- Część#:
PQ070XZ5MZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - W magazynie:
123255
- Część#:
PQ070XZ1HZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - W magazynie:
4096
- Część#:
PQ07VZ012ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - W magazynie:
4045
- Część#:
PQ070XZ1HZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - W magazynie:
5295
- Część#:
PQ080DNA1ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 8V 1A SC63 - W magazynie:
4408
- Część#:
PQ070XZ02ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - W magazynie:
4098
- Część#:
PQ090DNA1ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - W magazynie:
5829
- Część#:
PQ07VR5MAZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - W magazynie:
5963

