PQ030EZ5MZZ
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ030EZ5MZZ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ030EZ5MZZ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.463 | $0.41 | $0.371 | $0.324 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.285 | $0.251 | $0.198 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 105382 pcs |
| Arkusz danych | PQyyyEZ5MZ, PQyyyEZ01Z Series |
| Zdjęcie produktu | PQ030EZ5MZZ.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 0.5V @ 300mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 3V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SC-63 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-1580-5 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 500mA SC-63 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 2mA |
| Obecny - Wyjście | 500mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 105382 Sharp Microelectronics PQ030EZ5MZZ. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PQ033ES1MWP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 - W magazynie:
5707
- Część#:
PQ025Y053ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63 - W magazynie:
5716
- Część#:
PQ033EF01SZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - W magazynie:
4106
- Część#:
PQ033ENA1ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - W magazynie:
5564
- Część#:
PQ030EZ01ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - W magazynie:
82779
- Część#:
PQ030EN5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - W magazynie:
5974
- Część#:
PQ025Y3H3ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A TO263 - W magazynie:
4304
- Część#:
PQ033ENA1ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - W magazynie:
5021
- Część#:
PQ030EZ1HZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - W magazynie:
5796
- Część#:
PQ025Y3H3ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - W magazynie:
61882
- Część#:
PQ033DNA1ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - W magazynie:
4077
- Część#:
PQ033DNA1ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - W magazynie:
5365
- Część#:
PQ025Y3H3ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - W magazynie:
5357
- Część#:
PQ025Y053ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 - W magazynie:
5372
- Część#:
PQ030EZ01ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - W magazynie:
119314
- Część#:
PQ033EN5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63 - W magazynie:
4605
- Część#:
PQ033EF02SZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 2A TO220-4 - W magazynie:
4702
- Część#:
PQ033EF01SZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - W magazynie:
4066
- Część#:
PQ030EZ5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - W magazynie:
5290
- Część#:
PQ030EZ1HZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - W magazynie:
96860
