PQ018EF02SZH
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ018EF02SZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ018EF02SZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ018EF02SZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ018EF02SZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5222 pcs |
| Arkusz danych | PQyyyEF02SZH Series |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.8V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220-4 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-220-4 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-220-4 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 2mA |
| Obecny - Wyjście | 2A |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5222 Sharp Microelectronics PQ018EF02SZH. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PQ015YZ01ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - W magazynie:
77995
- Część#:
PQ018EH02ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - W magazynie:
77417
- Część#:
PQ018EH02ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - W magazynie:
5184
- Część#:
PQ018EH01ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - W magazynie:
4413
- Część#:
PQ015Y3H3ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63 - W magazynie:
4351
- Część#:
PQ018EH02ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - W magazynie:
89979
- Część#:
PQ015YZ5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - W magazynie:
5513
- Część#:
PQ018ENA1ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - W magazynie:
4627
- Część#:
PQ018EH01ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - W magazynie:
93132
- Część#:
PQ015Y3H3ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A TO263 - W magazynie:
59314
- Część#:
PQ015YZ5MZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - W magazynie:
143634
- Część#:
PQ018EH01ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - W magazynie:
77029
- Część#:
PQ015YZ01ZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - W magazynie:
4689
- Część#:
PQ018EN01ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - W magazynie:
111717
- Część#:
PQ018EF01SZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - W magazynie:
5061
- Część#:
PQ018EF01SZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - W magazynie:
5481
- Część#:
PQ018EN5MZZH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263 - W magazynie:
5284
- Część#:
PQ015YZ5MZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - W magazynie:
147406
- Część#:
PQ015Y3H3ZZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63 - W magazynie:
72278
- Część#:
PQ018ENA1ZPH - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - W magazynie:
4799

