PQ015EF01SZH
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ015EF01SZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PQ015EF01SZH z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.428 | $0.378 | $0.342 | $0.299 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.262 | $0.232 | $0.183 | $0.171 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 124098 pcs |
| Arkusz danych | PQyyyEF01SZH Series |
| Zdjęcie produktu | PQ015EF01SZH.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220-4 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-220-4 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| Inne nazwy | 425-2220-5 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-220-4 |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 2mA |
| Obecny - Wyjście | 1A |
| Funkcje sterowania | Enable |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 124098 Sharp Microelectronics PQ015EF01SZH. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
653V4476A3T - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
OSC XO 44.7360MHZ LVDS SMD - W magazynie:
28839
