PC853XPJ000F
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC853XPJ000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC853XPJ000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5561 pcs |
| Zdjęcie produktu | PC853XPJ000F-001.jpg , PC853XPJ000F-002.jpg |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 350V |
| Napięcie - Izolacja | 5000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 1.2V |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-SMD |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 100µs, 20µs |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Typ wyjścia | Darlington |
| Inne nazwy | 425-2660-2 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | 1000% @ 1mA |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | - |
| Obecny - Wyjście / Channel | 150mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5561 Sharp Microelectronics PC853XPJ000F. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PC852XNYSZ0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
4289
- Część#:
PC853XIJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
5363
- Część#:
PC89HK - Producenci:
Laird Technologies - Antennas - Opis:
HARDWARE KIT PD8010 9010DKN - W magazynie:
2317
- Część#:
PC852XJ0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
191230
- Część#:
PC89BA - Producenci:
Laird Technologies - Antennas - Opis:
ANT BOOM PD8010DKN 9010DKN - W magazynie:
11523
- Część#:
PC853XI - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
4854
- Część#:
PC853X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5309
- Część#:
PC8Q51 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV 4CH 16-DIP - W magazynie:
22747
- Część#:
PC853XNNSZ0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
ISOLATOR - W magazynie:
4716
- Część#:
PC853XJ0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
4650
- Część#:
PC852XPJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
4989
- Część#:
PC852XNNSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
168522
- Część#:
PC852XNNIP0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
143300
- Część#:
PC866 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5242
- Część#:
PC852XNNSZ1H - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL DIP - W magazynie:
5637
- Część#:
PC8910N - Producenci:
Laird Technologies - Antennas - Opis:
RF ANT 918MHZ YAGI CABLE BRKT MT - W magazynie:
1145
- Część#:
PC853XNNIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
ISOLATOR - W magazynie:
5349
- Część#:
PC853XNNSZ1H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 4DIP - W magazynie:
4959
- Część#:
PC852XNNIP1H - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL SMD - W magazynie:
5360
- Część#:
PC853XNNIP1H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE SMD - W magazynie:
4537
