PC825Y
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC825Y z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC825Y z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC825Y |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV 2CH DARL 8DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PC825Y |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV 2CH DARL 8DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 3961 pcs |
| Arkusz danych | PC815 Series |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 35V |
| Napięcie - Izolacja | 5000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 1V |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-DIP |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 60µs, 53µs |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia | Darlington |
| Inne nazwy | 425-1480-5 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 2 Channel 8-DIP |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | 600% @ 1mA |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | - |
| Obecny - Wyjście / Channel | 80mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 3961 Sharp Microelectronics PC825Y. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
TMM-131-01-LM-S-RA-023 - Producenci:
Samtec, Inc. - Opis:
2MM TERMINAL STRIP - W magazynie:
25652
- Część#:
RCM08DTBN-S664 - Producenci:
Sullins Connector Solutions - Opis:
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156 - W magazynie:
12587

