PC817X0NIP1B
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC817X0NIP1B z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC817X0NIP1B z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4656 pcs |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 80V |
| Napięcie - Izolacja | 5000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 200mV |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-SMD |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 4µs, 3µs |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Typ wyjścia | Transistor |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | 50% @ 5mA |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | 600% @ 5mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 50mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4656 Sharp Microelectronics PC817X0NIP1B. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PC81716NIP1H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - W magazynie:
6036
- Część#:
PC817X1CSP9F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOCOUPLER - W magazynie:
4432
- Część#:
PC81716NIP0X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
249009
- Część#:
PC817X1NSZ0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
373052
- Część#:
PC81718NIP0X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
4726
- Część#:
PC81720NSZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5168
- Część#:
PC817X0NSZ1B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 4DIP - W magazynie:
5159
- Część#:
PC817X1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5672
- Część#:
PC81716NSZ0X - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
4326
- Część#:
PC817X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
4190
- Część#:
PC81718NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5082
- Część#:
PC81716NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
4183
- Część#:
PC817X1NIP0F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - W magazynie:
267335
- Część#:
PC817X1J000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5044
- Część#:
PC817X1CSZ9F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOCOUPLER - W magazynie:
5267
- Część#:
PC817X0J000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
4983
- Część#:
PC817X1NIP1B - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - W magazynie:
4352
- Część#:
PC817X1NSZ1B - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - W magazynie:
349899
- Część#:
PC817X0NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS - W magazynie:
5728
- Część#:
PC81716NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5309

