PC81712NIP
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC81712NIP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC81712NIP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC81712NIP |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PC81712NIP |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5099 pcs |
| Arkusz danych | PC8171xNSZ Series |
| Zdjęcie produktu | PC81712NIP.jpg |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 80V |
| Napięcie - Izolacja | 5000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 200mV |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-SMD |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 4µs, 3µs |
| Opakowania | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Typ wyjścia | Transistor |
| Inne nazwy | 425-1459-1 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | 160% @ 500µA |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | 400% @ 500µA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 50mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 10mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5099 Sharp Microelectronics PC81712NIP. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PC81712NSZ0X - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
298278
- Część#:
PC81713NIP0X - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
229539
- Część#:
PC81712NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
266470
- Część#:
PC81713NIP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5837
- Część#:
PC81712NSZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
4527
- Część#:
PC81710NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5685
- Część#:
PC81711NIP0X - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5862
- Część#:
PC81711NSZ0X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5944
- Część#:
PC81712NIP0X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5605
- Część#:
PC81711NSZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5733
- Część#:
PC81711NIP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5417
- Część#:
PC81712NSZ1H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - W magazynie:
4130
- Część#:
PC81712NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5673
- Część#:
PC81710NSZJF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5657
- Część#:
PC81711NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
4369
- Część#:
PC81710NSZ1H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - W magazynie:
5724
- Część#:
PC81710NSZ0X - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
286856
- Część#:
PC81713NIP1B - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR - W magazynie:
175898
- Część#:
PC81711NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
4693
- Część#:
PC81713NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5689
