PC81710NIP1H
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC81710NIP1H z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC81710NIP1H z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4458 pcs |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 80V |
| Napięcie - Izolacja | 5000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 200mV |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 4µs, 3µs |
| Typ wyjścia | Transistor |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | - |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | - |
| Obecny - Wyjście / Channel | 50mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 10mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4458 Sharp Microelectronics PC81710NIP1H. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
TV06RL-23-53PA-LC - Producenci:
Amphenol Aerospace Operations - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE - W magazynie:
450
- Część#:
7215P3D9AME - Producenci:
C&K - Opis:
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V - W magazynie:
12409

