PC81510NSZ0X
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC81510NSZ0X z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC81510NSZ0X z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5237 pcs |
| Zdjęcie produktu | PC81510NSZ0X.jpg |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 35V |
| Napięcie - Izolacja | 5000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 1V |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-DIP |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 60µs, 53µs |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia | Darlington |
| Inne nazwy | 425-2758 PC81510NSZ0X-ND |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | 600% @ 500µA |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | - |
| Obecny - Wyjście / Channel | 80mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 10mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5237 Sharp Microelectronics PC81510NSZ0X. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PC81510NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
4526
- Część#:
PC81510NSZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5134
- Część#:
PC815IY - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
5627
- Część#:
PC814XP1J00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
4968
- Część#:
PC815XYJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5331
- Część#:
PC815XNNSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5112
- Część#:
PC815XNYSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5848
- Część#:
PC814XP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5096
- Część#:
PC815XIJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
5580
- Część#:
PC815XPJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
6018
- Część#:
PC815 - Producenci:
Capital Advanced Technologies, Inc. - Opis:
MEASUREMENT TOOL PITCH CHECKER - W magazynie:
8885
- Część#:
PC815 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5332
- Część#:
PC814X1J000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
5940
- Część#:
PC815Y - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5630
- Część#:
PC814XJ0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - W magazynie:
4446
- Część#:
PC814XP1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5287
- Część#:
PC815XPYJ00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
4546
- Część#:
PC815I - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - W magazynie:
5026
- Część#:
PC814XPJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - W magazynie:
5336
- Część#:
PC815XJ0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - W magazynie:
5896
