PC3Q67J0000F
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC3Q67J0000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC3Q67J0000F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC3Q67J0000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | PC3Q67J0000F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4571 pcs |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 35V |
| Napięcie - Izolacja | 2500Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 200mV |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-Mini-Flat |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 4µs, 3µs |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia | Transistor |
| Inne nazwy | 425-2121-2 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | Optoisolator Transistor Output 2500Vrms 4 Channel 16-Mini-Flat |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | 120% @ 1mA |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | 1500% @ 1mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 50mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4571 Sharp Microelectronics PC3Q67J0000F. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PC3Q65J0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLTR 2.5KV 4CH DARL 16SOIC - W magazynie:
4261
- Część#:
PC3SD11NTZBF - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP - W magazynie:
168994
- Część#:
PC3Q64 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4617
- Część#:
PC3Q67QJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4575
- Część#:
PC3Q65 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLTR 2.5KV 4CH DARL 16SOIC - W magazynie:
4113
- Część#:
PC3SD11NTZB - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP - W magazynie:
4713
- Część#:
PC3SD11NTZC - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP - W magazynie:
5151
- Część#:
PC3SD11NTZCF - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP - W magazynie:
140736
- Część#:
PC3Q510NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLTR 2.5KV 4CH DARL 16SOIC - W magazynie:
5227
- Część#:
PC3Q67 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4532
- Część#:
PC3Q711NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4371
- Część#:
PC3Q64J0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
5489
- Część#:
PC3Q64Q5J00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
5622
- Część#:
PC3Q510NIP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLTR 2.5KV 4CH DARL 16SOIC - W magazynie:
4661
- Część#:
PC3Q710NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4546
- Część#:
PC3SD11NTZBH - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC DIP - W magazynie:
77231
- Część#:
PC3Q410NIP0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4590
- Część#:
PC3Q710NIP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4809
- Część#:
PC3Q64QKJ00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 2.5KV 4CH TRANS 16SOIC - W magazynie:
4066
- Część#:
PC3SD11NTZAF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP - W magazynie:
4759

