PC123A
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC123A z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PC123A z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PC123A |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PC123A |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5288 pcs |
| Arkusz danych | PC123 Series |
| Zdjęcie produktu | PC123A.jpg |
| Kategoria | Izolatory |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 70V |
| Napięcie - Izolacja | 5000Vrms |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Nasycenie (Max) | 200mV |
| Włączanie / Wyłączanie Czasu (Typ) | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-DIP |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 4µs, 3µs |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia | Transistor |
| Inne nazwy | 425-1311-5 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 100°C |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Typ wejścia | DC |
| szczegółowy opis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Obecny współczynnik przenikania (min) | 50% @ 5mA |
| Obecny współczynnik przenikania (Max) | 150% @ 5mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 50mA |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5288 Sharp Microelectronics PC123A. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PC123FJ0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
4852
- Część#:
PC12311NSZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5710
- Część#:
PC123BJ0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - W magazynie:
112515
- Część#:
PC12310NSZ0X - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - W magazynie:
5962
- Część#:
PC12310NFZ0X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
4906
- Część#:
PC12311NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5823
- Część#:
PC123F1J000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5955
- Część#:
PC123B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - W magazynie:
4644
- Część#:
PC123F2J000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5575
- Część#:
PC12310NSZ0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - W magazynie:
5860
- Część#:
PC12310NSZ - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - W magazynie:
4459
- Część#:
PC123FY2J00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5651
- Część#:
PC12311NSZ1H - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5583
- Część#:
PC12311NSZ0X - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
265299
- Część#:
PC12311YFZ0X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5407
- Część#:
PC123AJ0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - W magazynie:
4242
- Część#:
PC12310YFZ0X - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5260
- Część#:
PC123CJ0000F - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
4158
- Część#:
PC123FY5J00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
5588
- Część#:
PC123FY1J00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - W magazynie:
6042
