LQ121S1DG81
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LQ121S1DG81 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LQ121S1DG81 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $109.564 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 323 pcs |
| Kategoria | Optoelektronika |
| Przedstawiamy Area | 246.00mm W x 184.50mm H |
| Ekran dotykowy | - |
| Seria | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Kolor grafiki | Red, Green, Blue (RGB) |
| Dot Rozmiar | - |
| Dot pikseli | 800 x 600 (SVGA) |
| Plamka | 0.31mm W x 0.31mm H |
| Rodzaj wyświetlacza | TFT - Color |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Przekątna ekranu | 12.1" (307.34mm) |
| szczegółowy opis | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 12.1" (307.34mm) 800 x 600 (SVGA) |
| podświetlenie | LED - White |
| Kolor tła | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 323 Sharp Microelectronics LQ121S1DG81. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
LQ150X1LG91 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY XGA 15" - W magazynie:
440
- Część#:
LQ10D368 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - W magazynie:
4399
- Część#:
LQ121S1LG41 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - W magazynie:
4132
- Część#:
LQ104V1DG51 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - W magazynie:
5522
- Część#:
LQ121S1LG84 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1" - W magazynie:
319
- Część#:
LQ121S1LG88 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - W magazynie:
572
- Część#:
LQ121K1LG52 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY WXGA1 12.1" - W magazynie:
264
- Część#:
LQ150X1LG98 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - W magazynie:
5385
- Część#:
LQ104S1LG81 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4" - W magazynie:
241
- Część#:
LQ104V1LG81 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - W magazynie:
335
- Część#:
LQ150X1LG96 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - W magazynie:
235
- Część#:
LQ121S1DG41 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - W magazynie:
4360
- Część#:
LQ104V1DG62 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - W magazynie:
324
- Część#:
LQ121S1DC71 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - W magazynie:
5960
- Część#:
LQ104S1DG34 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA - W magazynie:
4153
- Część#:
LQ104V1DG81 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - W magazynie:
319
- Część#:
LQ121S1LG86 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - W magazynie:
265
- Część#:
LQ121X3LG02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 1024X768 XGA - W magazynie:
216
- Część#:
LQ150X1LG11 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 15"LCD COLOR W/LED BCK LT - W magazynie:
269
- Część#:
LQ150X1LG82 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - W magazynie:
4623

