LQ057Q3DC03A
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LQ057Q3DC03A z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LQ057Q3DC03A z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 30 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $49.061 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 693 pcs |
| Arkusz danych | LQ057Q3DC03(A) Specification |
| Kategoria | Optoelektronika |
| Przedstawiamy Area | 115.20mm W x 86.40mm H |
| Ekran dotykowy | - |
| Seria | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Kolor grafiki | Red, Green, Blue (RGB) |
| Dot Rozmiar | - |
| Dot pikseli | 320 x 240 (QVGA) |
| Plamka | 0.36mm W x 0.36mm H |
| Rodzaj wyświetlacza | TFT - Color |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Przekątna ekranu | 5.7" (144.78mm) |
| szczegółowy opis | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 320 x 240 (QVGA) |
| podświetlenie | LED - White |
| Kolor tła | - |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 693 Sharp Microelectronics LQ057Q3DC03A. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
LQ064V3DG06 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 6.4"LCD COLOR W/LED BCK LT - W magazynie:
5687
- Część#:
LQ065Y5DG03 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 6.5" 800X480 WVGA - W magazynie:
5780
- Część#:
LQ050Y3DC01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - W magazynie:
6036
- Część#:
LQ070Y3DG3A - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - W magazynie:
659
- Część#:
LQ065Y5DZ01A - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 6.5" 800X400 WVGA - W magazynie:
505
- Część#:
LQ057Q3DC03 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" - W magazynie:
680
- Część#:
LQ057V3DG01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.7" 480X240 VGA - W magazynie:
4976
- Część#:
LQ065Y5DZ01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 6.5"LCD COLOR W/LED BCK LT - W magazynie:
4004
- Część#:
LQ050Q5DR01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.0" 320X240 QVGA - W magazynie:
5476
- Część#:
LQ070K1LX80 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 7.0" 800X1280 WXGA - W magazynie:
4160
- Część#:
LQ043Y1DX05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD DISP TFT 4.3" B/L - W magazynie:
5623
- Część#:
LQ070Y3DG3B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - W magazynie:
684
- Część#:
LQ043T1DG29 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - W magazynie:
2475
- Część#:
LQ050Y3DC02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - W magazynie:
1967
- Część#:
LQ057Q3DC02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.7" 320X240 QVGA - W magazynie:
328
- Część#:
LQ043T3DX04 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - W magazynie:
4899
- Część#:
LQ064V3DG01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 6.4" 640X480 VGA - W magazynie:
5808
- Część#:
LQ043Y1DY01 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - W magazynie:
1877
- Część#:
LQ070Y3DG05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 7.0"LCD COLOR W/LED BCK LT - W magazynie:
4375
- Część#:
LQ043Y1DX07 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - W magazynie:
1138

