GW6DGD30NFC
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW6DGD30NFC z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW6DGD30NFC z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GW6DGD30NFC |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MEGA ZENIGATA WARM WHITE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | GW6DGD30NFC |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MEGA ZENIGATA WARM WHITE |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4412 pcs |
| Zdjęcie produktu | GW6DGD30NFC.jpg |
| Kategoria | Optoelektronika |
| Długość fali | - |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 37V |
| Kąt widzenia | - |
| Rodzaj | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - test | - |
| Rozmiar / Wymiar | 20.00mm L x 24.00mm W |
| Seria | Mega Zenigata |
| Opakowania | Tray |
| Inne nazwy | 425-2831 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumenów / wat @ Prąd - Test | - |
| Powierzchnia emitująca światło (LES) | - |
| Typ obiektywu | Flat |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 1.80mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mega Zenigata White, Warm Rectangle |
| Obecny - Test | 950mA |
| Obecny - Max | 1.3A |
| Konfiguracja | Rectangle |
| Kolor | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| CCT (K) | 3000K |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4412 Sharp Microelectronics GW6DGD30NFC. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
VJ0805D221FXXAJ - Producenci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Opis:
CAP CER 220PF 25V NP0 0805 - W magazynie:
67981
