GW6BGW40HED
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW6BGW40HED z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW6BGW40HED z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GW6BGW40HED |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | GW6BGW40HED |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4596 pcs |
| Zdjęcie produktu | GW6BGW40HED.jpg |
| Kategoria | Optoelektronika |
| Długość fali | - |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 36V |
| Kąt widzenia | - |
| Rodzaj | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - test | - |
| Rozmiar / Wymiar | 6.50mm L x 15.00mm W |
| Seria | Mini Zenigata |
| Opakowania | Tray |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumenów / wat @ Prąd - Test | - |
| Powierzchnia emitująca światło (LES) | - |
| Typ obiektywu | Flat |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 1.60mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mini Zenigata White, Neutral Rectangle |
| Obecny - Test | 240mA |
| Obecny - Max | 390mA |
| Konfiguracja | Rectangle |
| Kolor | White, Neutral |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| CCT (K) | 4000K |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4596 Sharp Microelectronics GW6BGW40HED. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GW6BGX40HD6 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA - W magazynie:
5238
- Część#:
GW6BGW30HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
4667
- Część#:
GW6BGS30HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHITE - W magazynie:
5857
- Część#:
GW6BGW27HD6 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA - W magazynie:
5529
- Część#:
GW6BGS27HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHITE - W magazynie:
3988
- Część#:
GW6BMG27HD6 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA - W magazynie:
4951
- Część#:
GW6BGR50HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5155
- Część#:
GW6BGW50HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5746
- Część#:
GW6BME50HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5258
- Część#:
GW6BGW30HD6 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA - W magazynie:
5086
- Część#:
GW6BME27HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5052
- Część#:
GW6BGX27HD6 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA - W magazynie:
5549
- Część#:
GW6BME30HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
4957
- Część#:
GW6BGS40HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHITE - W magazynie:
5251
- Część#:
GW6BGW27HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5359
- Część#:
GW6BMG27HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHITE - W magazynie:
5834
- Część#:
GW6BGW40HD6 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA - W magazynie:
4189
- Część#:
GW6BGX30HD6 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA - W magazynie:
5887
- Część#:
GW6BGS50HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5418
- Część#:
GW6BME40HED - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT - W magazynie:
4396
