GW5SMD27P05
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW5SMD27P05 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW5SMD27P05 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GW5SMD27P05 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | GW5SMD27P05 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 6044 pcs |
| Kategoria | Optoelektronika |
| Długość fali | - |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 9.6V |
| Kąt widzenia | - |
| Rodzaj | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - test | 25°C |
| Rozmiar / Wymiar | 8.00mm L x 12.00mm W |
| Seria | Petite Zenigata |
| Opakowania | Tray |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumenów / wat @ Prąd - Test | 77 lm/W |
| Powierzchnia emitująca światło (LES) | - |
| Typ obiektywu | Flat |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 1.80mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | 370 lm (Typ) |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Petite Zenigata White, Warm Rectangle |
| Obecny - Test | 500mA |
| Obecny - Max | 560mA |
| Konfiguracja | Rectangle |
| Kolor | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| CCT (K) | 2700K |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 6044 Sharp Microelectronics GW5SMD27P05. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GW5SMC50P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5171
- Część#:
GW5SMD40P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - W magazynie:
5749
- Część#:
GW5SMQ27P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5200
- Część#:
GW5SMC35P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5601
- Część#:
GW5SMC30P0C - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5646
- Część#:
GW5SMC50P0C - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5050
- Część#:
GW5WA98335A - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED WHITE 4PLCC SURFACE MOUNT - W magazynie:
4442
- Część#:
GW5SMC40P0C - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - W magazynie:
4635
- Część#:
GW5SMC27P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
4595
- Część#:
GW5SMQ50P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
4371
- Część#:
GW5SMC30P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
4263
- Część#:
GW5SMQ40P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - W magazynie:
4023
- Część#:
GW5SMQ35P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5540
- Część#:
GW5SMQ30P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5045
- Część#:
GW5SMC60P0C - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5074
- Część#:
GW5SMD30P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
4680
- Część#:
GW5SMC27P0C - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5862
- Część#:
GW5SMD50P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - W magazynie:
5071
- Część#:
GW5SMC40P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - W magazynie:
4755
- Część#:
GW5SMD35P05 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - W magazynie:
5638

