GW5BTF30K00
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW5BTF30K00 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GW5BTF30K00 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5247 pcs |
| Arkusz danych | GW5BTF30K00 Spec. |
| Zdjęcie produktu | GW5BTF30K00.jpg |
| Kategoria | Optoelektronika |
| Długość fali | - |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 10.2V |
| Kąt widzenia | - |
| Rodzaj | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - test | 25°C |
| Rozmiar / Wymiar | 15.00mm L x 12.00mm W |
| Seria | Mini Zenigata |
| Opakowania | Tray |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumenów / wat @ Prąd - Test | 57 lm/W |
| Powierzchnia emitująca światło (LES) | 8.90mm L x 7.90mm W |
| Typ obiektywu | Flat |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 1.60mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | 375 lm (Typ) |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mini Zenigata White, Warm Rectangle |
| Obecny - Test | 640mA |
| Obecny - Max | 700mA |
| Konfiguracja | Rectangle |
| Kolor | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 83 |
| CCT (K) | 3000K |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5247 Sharp Microelectronics GW5BTF30K00. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GW5BRC15L02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 4000K - W magazynie:
5702
- Część#:
GW5DGA30M04 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 3025K - W magazynie:
5212
- Część#:
GW5DGC27M04 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 2700K - W magazynie:
5316
- Część#:
GW5DGA40M04 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 4050K - W magazynie:
5263
- Część#:
GW5BTF40KH0 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 4000K - W magazynie:
4622
- Część#:
GW5BTC50K00 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 5000K - W magazynie:
5139
- Część#:
GW5BQF15L0B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 2700K - W magazynie:
5683
- Część#:
GW5BTF15L0B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 3000K - W magazynie:
4589
- Część#:
GW5DGC30M04 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 3025K - W magazynie:
5504
- Część#:
GW5BRF15L0B - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 4000K - W magazynie:
5960
- Część#:
GW5BTF27K00 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 2700K - W magazynie:
4744
- Część#:
GW5BTF50K00 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 5000K - W magazynie:
5308
- Część#:
GW5BWF15L00 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 7WATT ZENIGATA 5000K - W magazynie:
5927
- Część#:
GW5BTC15L02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 3000K - W magazynie:
5087
- Część#:
GW5BTC27K00 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 2700K - W magazynie:
5082
- Część#:
GW5BWC15L02 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.5W NORMAL WHITE - W magazynie:
5866
- Część#:
GW5BTC30K00 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 3000K - W magazynie:
4466
- Część#:
GW5DGA27M04 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 2700K - W magazynie:
3985
- Część#:
GW5DGA50M04 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 5000K - W magazynie:
5882
- Część#:
GW5BTC40KH0 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 4000K - W magazynie:
4650
