GP2S27T3J00F
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP2S27T3J00F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP2S27T3J00F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5263 pcs |
| Arkusz danych | GP2S27J0000F SeriesGP2S27T Series |
| Zdjęcie produktu | GP2S27T3J00F.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 35V |
| Seria | - |
| Metoda pomiaru | Reflective |
| Zasięg | 0.028" (0.7mm) |
| Czas odpowiedzi | 20µs, 20µs |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 4-SMD |
| Typ wyjścia | Phototransistor |
| Inne nazwy | 425-2570-2 GP2S27T3J00F-ND |
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 5 (48 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Reflective Optical Sensor 0.028" (0.7mm) 4-SMD |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 20mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5263 Sharp Microelectronics GP2S27T3J00F. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GP2S24BJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - W magazynie:
5166
- Część#:
GP2S60 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 1MM SMD - W magazynie:
5792
- Część#:
GP2S40J0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM PC - W magazynie:
4833
- Część#:
GP2S40JJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 6.5MM PCB - W magazynie:
4474
- Część#:
GP2S60B - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - W magazynie:
220623
- Część#:
GP2S27T - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - W magazynie:
4755
- Część#:
GP2S24CJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - W magazynie:
5356
- Część#:
GP2M023A050N - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
MOSFET N-CH 500V 23A TO3PN - W magazynie:
5109
- Część#:
GP2S60A - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - W magazynie:
151339
- Część#:
GP2S27TJ000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - W magazynie:
4743
- Część#:
GP2S27T6J00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - W magazynie:
4640
- Część#:
GP2S27T2J00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD - W magazynie:
4600
- Część#:
GP2S24BCJ00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - W magazynie:
5248
- Część#:
GP2M020A060N - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
MOSFET N-CH 600V 20A TO3PN - W magazynie:
5729
- Część#:
GP2S28 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6MM PCB - W magazynie:
5083
- Część#:
GP2S24J0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - W magazynie:
4766
- Część#:
GP2S24 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM DIP - W magazynie:
5081
- Część#:
GP2S40 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6.5MM PC - W magazynie:
4898
- Część#:
GP2S24ABJ00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM PCB - W magazynie:
4591
- Część#:
GP2S700HCP - Producenci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM SMD - W magazynie:
55155
