GP2D12
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP2D12 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP2D12 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GP2D12 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SENSOR DIST MEASUR 80CM ANLG |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | GP2D12 |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | SENSOR DIST MEASUR 80CM ANLG |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5789 pcs |
| Arkusz danych | GP2D12 |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość | 2V @ 10 ~ 80cm |
| Napięcie - Wyjście (Typ) @ Odległość | 400mV @ 80cm |
| Seria | - |
| Zasięg | 10 ~ 80cm |
| Typ wyjścia | Analog |
| Inne nazwy | 425-1161 425-1161-5 425-1161-5-ND |
| temperatura robocza | -10°C ~ 60°C (TA) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Optical Sensor 10 ~ 80cm Analog Output |
| Obecny - Dostawa | 33mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 5789 Sharp Microelectronics GP2D12. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GP2D120XJ00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEAS 30CM ANLG W/JST - W magazynie:
5505
- Część#:
GP2D030A060B - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE SCHOTTKY 600V 30A TO247-2 - W magazynie:
11737
- Część#:
GP2D036A060B - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE SCHOTTKY 600V 82A TO247-2 - W magazynie:
10269
- Część#:
GP2D020A170B - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE SCHOTTKY 1.7KV 20A TO247-2 - W magazynie:
2549
- Część#:
GP2D150A - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEASUR 15CM DIGI - W magazynie:
4207
- Część#:
GP2D060A120U - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 1200V TO247 - W magazynie:
4794
- Część#:
GP2D030A120U - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE SIC 1200V 50A TO24 - W magazynie:
6160
- Część#:
GP2L24 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM PCB - W magazynie:
4236
- Część#:
GP2D12J0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEASUR 80CM ANLG - W magazynie:
5197
- Część#:
GP2D120CJ00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEAS 30CM ANLG W/AMP - W magazynie:
5688
- Część#:
GP2L20R - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 13MM PCB - W magazynie:
5289
- Część#:
GP2D024A060U - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO247 - W magazynie:
23803
- Część#:
GP2D050A060B - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE SCHOTTKY 600V 50A TO247-2 - W magazynie:
6500
- Część#:
GP2D030A120B - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247-2 - W magazynie:
5539
- Część#:
GP2D15 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEASUR 24CM DIGI - W magazynie:
5699
- Część#:
GP2D150AJ00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEASUR 15CM DIGI - W magazynie:
4570
- Część#:
GP2D050A120B - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE SCHOTTKY 1.2KV 50A TO247-2 - W magazynie:
4416
- Część#:
GP2D040A120U - Producenci:
Global Power Technologies Group - Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 1200V TO247 - W magazynie:
5814
- Część#:
GP2D15J0000F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEASUR 24CM DIGI - W magazynie:
5443
- Część#:
GP2D120 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
SENSOR DIST MEAS 30CM ANLG W/JST - W magazynie:
4118

