GP1UE281XK
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UE281XK z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UE281XK z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GP1UE281XK |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | GP1UE281XK |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 4029 pcs |
| Arkusz danych | GP1UE26-28XK/28YK Series |
| Zdjęcie produktu | GP1UE281XK-001.jpg , GP1UE281XK-002.jpg |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 2.4V ~ 3.6V |
| Seria | - |
| Zasięg | 10m |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 425-1905 |
| Orientacja | Top View |
| temperatura robocza | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 10m Through Hole |
| Obecny - Dostawa | 600µA |
| B.P.F. Częstotliwość środkowa | 38.0kHz |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4029 Sharp Microelectronics GP1UE281XK. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
MTMM-132-08-L-D-057 - Producenci:
Samtec, Inc. - Opis:
2MM TERMINAL STRIP - W magazynie:
12874
