GP1UE271RK0F
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UE271RK0F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GP1UE271RK0F z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4400 pcs |
| Arkusz danych | GP1UE27RK00F Series |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki |
| Napięcie - Dostawa | 2.7V ~ 5.5V |
| Seria | - |
| Zasięg | 8m |
| Opakowania | Bulk |
| Orientacja | Top View |
| temperatura robocza | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Obecny - Dostawa | 400µA |
| B.P.F. Częstotliwość środkowa | 38.0kHz |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4400 Sharp Microelectronics GP1UE271RK0F. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GP1UE271XK0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - W magazynie:
5365
- Część#:
GP1UE26XK00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - W magazynie:
5788
- Część#:
GP1UE271XK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - W magazynie:
4349
- Część#:
GP1UE267XKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - W magazynie:
4590
- Część#:
GP1UE277RK0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - W magazynie:
5884
- Część#:
GP1UE26RK0VF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - W magazynie:
4890
- Część#:
GP1UE270RKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC IR DETECTOR LV 36KHZ REMOTE - W magazynie:
6013
- Część#:
GP1UE267XK0F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - W magazynie:
5236
- Część#:
GP1UE271RKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - W magazynie:
111962
- Część#:
GP1UE26XK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - W magazynie:
5733
- Część#:
GP1UE270KKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
5403
- Część#:
GP1UE277XK - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - W magazynie:
120206
- Część#:
GP1UE270XKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
4986
- Część#:
GP1UE272XKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
6027
- Część#:
GP1UE274XKC4 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
4528
- Część#:
GP1UE26RK00F - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - W magazynie:
5186
- Część#:
GP1UE26XK0VF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - W magazynie:
5955
- Część#:
GP1UE272RKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - W magazynie:
5109
- Część#:
GP1UE277RKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - W magazynie:
5950
- Część#:
GP1UE271XKVF - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - W magazynie:
5267

