GL100MN3MP
Sharp Microelectronics
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GL100MN3MP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup GL100MN3MP z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | GL100MN3MP |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | GL100MN3MP |
|---|---|
| Producent | Sharp Microelectronics |
| Opis | EMITTER IR 940NM 50MA SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4730 pcs |
| Arkusz danych | GL100MN3MPx |
| Kategoria | Optoelektronika |
| Długość fali | 940nm |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 1.25V |
| Kąt widzenia | 18° |
| Rodzaj | Infrared (IR) |
| Seria | - |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ Jeśli | 3mW/sr @ 20mA |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Orientacja | Top View |
| temperatura robocza | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Right Angle |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| szczegółowy opis | Infrared (IR) Emitter 940nm 1.25V 50mA 3mW/sr @ 20mA 18° 2-SMD, No Lead |
| Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Sharp Microelectronics. W magazynie dostępne są kawałki 4730 Sharp Microelectronics GL100MN3MP. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
GL100MN1MP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - W magazynie:
4900
- Część#:
GL102F33IDT - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - W magazynie:
184176
- Część#:
GL100F35CDT - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - W magazynie:
189261
- Część#:
GL100F35IET - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - W magazynie:
207262
- Część#:
GL102F23CET - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - W magazynie:
210310
- Część#:
GL102F23IDT - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - W magazynie:
224640
- Część#:
GL102F33CDT - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - W magazynie:
204317
- Część#:
GL102F23CDT - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - W magazynie:
232989
- Część#:
GL102E9J - Producenci:
U.S. Sensor - Opis:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - W magazynie:
70918
- Część#:
GL100MN0MP - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - W magazynie:
5741
- Część#:
GL100F35IDT - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - W magazynie:
215670
- Część#:
GL100MN0MP1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - W magazynie:
5799
- Część#:
GL100MN3MP1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - W magazynie:
5909
- Część#:
GL102E5J - Producenci:
U.S. Sensor - Opis:
THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD - W magazynie:
70711
- Część#:
GL102F33CET - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - W magazynie:
214549
- Część#:
GL100MN1MP1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - W magazynie:
4529
- Część#:
GL100MD1MP1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - W magazynie:
4456
- Część#:
GL102F23IET - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.240000 MHZ SMD - W magazynie:
215702
- Część#:
GL100MD0MP1 - Producenci:
Sharp Microelectronics - Opis:
EMITTER IR 940NM 50MA SMD - W magazynie:
5752
- Część#:
GL100F35CET - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
CRYSTAL 10.000000 MHZ SMD - W magazynie:
182835

