TC7106ACPL
Micrel / Microchip Technology
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup TC7106ACPL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup TC7106ACPL z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | TC7106ACPL |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 40-DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 140 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.485 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | TC7106ACPL |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 40-DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 20773 pcs |
| Arkusz danych | Development Tools CatalogAnalog and Interface Product GuideTC7106(A), 107(A) Datasheet |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - Dostawa | 9V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 40-PDIP |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Inne nazwy | 158-1126 158-1126-ND |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | - |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Cyfry lub znaki | A/D 3.5 Digits |
| Obecny - Dostawa | 800µA |
| Konfiguracja | 7 Segment |
| Podstawowy numer części | TC7106A |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Micrel / Microchip Technology. W magazynie dostępne są kawałki 20773 Micrel / Microchip Technology TC7106ACPL. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
TC7106ARCPL - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR REV40DIP - W magazynie:
5981
- Część#:
TC70V6A32K7680 - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD - W magazynie:
57325
- Część#:
TC7106IKW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44MQFP - W magazynie:
12507
- Część#:
TC70V5C32K7680 - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD - W magazynie:
69363
- Część#:
TC7106ACKW713 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP - W magazynie:
15781
- Część#:
TC7106ACLW713 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC - W magazynie:
5914
- Część#:
TC7106ACLW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC - W magazynie:
11768
- Część#:
TC7106CLW713 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC - W magazynie:
5033
- Część#:
TC70V6C32K7680 - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD - W magazynie:
57758
- Część#:
TC7106CKW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP - W magazynie:
24859
- Część#:
TC7106ACKW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP - W magazynie:
16528
- Część#:
TC7106CPL - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 40-DIP - W magazynie:
25910
- Część#:
TC7106CLW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-PLCC - W magazynie:
25704
- Część#:
TC7107ACKW - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LED DVR 44-MQFP - W magazynie:
19337
- Część#:
TC7106RCPL - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR REV40DIP - W magazynie:
4771
- Część#:
TC7106CKW713 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 44-MQFP - W magazynie:
28296
- Część#:
TC71 - Producenci:
Cornell Dubilier Electronics - Opis:
CAP ALUM 8UF 450V AXIAL - W magazynie:
5039
- Część#:
TC7106IPL - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC ADC 3 1/2DGT LCD DVR 40-DIP - W magazynie:
10355
- Część#:
TC70V5A32K7680 - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD - W magazynie:
60706
- Część#:
TC70V5I32K7680 - Producenci:
CTS Electronic Components - Opis:
OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD - W magazynie:
58658

