TC120303EHATR
Micrel / Microchip Technology
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup TC120303EHATR z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup TC120303EHATR z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | TC120303EHATR |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | TC120303EHATR |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG BUCK 3V 0.6A 8SOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4153 pcs |
| Arkusz danych | TC120 |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 3V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | 1.8V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 10V |
| topologia | Buck |
| synchroniczny prostownik | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOP |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcjonować | Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | 300kHz |
| szczegółowy opis | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 600mA 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Obecny - Wyjście | 600mA |
| Podstawowy numer części | TC120303 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Micrel / Microchip Technology. W magazynie dostępne są kawałki 4153 Micrel / Microchip Technology TC120303EHATR. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
CXA1304-0000-000F00B240H - Producenci:
Cree - Opis:
LED COB CXA1304 NEUTRAL WHT SQ - W magazynie:
61133

