PIC24FJ64GA202-I/SS
Micrel / Microchip Technology
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PIC24FJ64GA202-I/SS z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup PIC24FJ64GA202-I/SS z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 282 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.014 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 36893 pcs |
| Arkusz danych | PIC24FJ128GA204 Family |
| Zdjęcie produktu | PIC24FJ64GA202-I/SS.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 3.6 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 28-SSOP |
| Prędkość | 32MHz |
| Seria | PIC® XLP™ 24F |
| Wielkość pamięci RAM | 8K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 64KB (64K x 8) |
| Peryferia | AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, HLVD, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 21 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP |
| Konwertery danych | A/D 10x10b/12b |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit |
| Core Processor | PIC |
| Łączność | I²C, IrDA, LINbus, SmartCard, SPI, UART/USART |
| Podstawowy numer części | PIC24FJ64GA202 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Micrel / Microchip Technology. W magazynie dostępne są kawałki 36893 Micrel / Microchip Technology PIC24FJ64GA202-I/SS. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
PIC24FJ64GA204-I/PT - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - W magazynie:
30780
- Część#:
PIC24FJ64GA202T-I/SO - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - W magazynie:
36542
- Część#:
PIC24FJ64GA204T-I/ML - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - W magazynie:
31530
- Część#:
PIC24FJ64GA202-I/SP - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - W magazynie:
27231
- Część#:
PIC24FJ64GA204-E/ML - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - W magazynie:
31708
- Część#:
PIC24FJ64GA110T-I/PF - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - W magazynie:
4731
- Część#:
PIC24FJ64GA204-I/ML - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - W magazynie:
31097
- Część#:
PIC24FJ64GA110-I/PT - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - W magazynie:
4713
- Część#:
PIC24FJ64GA110T-I/PT - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - W magazynie:
5257
- Część#:
PIC24FJ64GA204-E/PT - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - W magazynie:
25820
- Część#:
PIC24FJ64GA202T-I/SS - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - W magazynie:
39346
- Część#:
PIC24FJ64GA202-E/SO - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - W magazynie:
30970
- Część#:
PIC24FJ64GA306-I/MR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64QFN - W magazynie:
30973
- Część#:
PIC24FJ64GA202-E/SP - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - W magazynie:
30631
- Część#:
PIC24FJ64GA202-I/SO - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - W magazynie:
37721
- Część#:
PIC24FJ64GA202-E/MM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - W magazynie:
34068
- Część#:
PIC24FJ64GA202-E/SS - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - W magazynie:
31564
- Część#:
PIC24FJ64GA202T-I/MM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - W magazynie:
33569
- Część#:
PIC24FJ64GA204T-I/PT - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - W magazynie:
35889
- Część#:
PIC24FJ64GA202-I/MM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - W magazynie:
35002
