MIC79050-4.2BMM
Micrel / Microchip Technology
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MIC79050-4.2BMM z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MIC79050-4.2BMM z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.034 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | MIC79050-4.2BMM |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 35780 pcs |
| Arkusz danych | MIC79050 |
| Zdjęcie produktu | MIC79050-4.2BMM.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - zasilanie (maks.) | 16V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-MSOP |
| Seria | - |
| Funkcje programowalne | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość ogniw | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Berło | - |
| Ochrona usterek | Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current |
| szczegółowy opis | Charger IC Lithium Ion 8-MSOP |
| Prąd - ładowanie | Constant, Pulsed |
| Prąd ładowania - Max | - |
| Napięcie akumulatora | 4.2V |
| Chemia baterii | Lithium Ion |
| Podstawowy numer części | MIC79050 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Micrel / Microchip Technology. W magazynie dostępne są kawałki 35780 Micrel / Microchip Technology MIC79050-4.2BMM. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
MIC79050-4.2YMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - W magazynie:
57273
- Część#:
MIC7401YFL-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - W magazynie:
8814
- Część#:
MIC74BQS - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - W magazynie:
45578
- Część#:
MIC79050-4.2YMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - W magazynie:
53651
- Część#:
MIC74BQS-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - W magazynie:
58116
- Część#:
MIC79050-4.2BS TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - W magazynie:
55684
- Część#:
MIC79050-4.2BM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - W magazynie:
35904
- Część#:
MIC7400YFL-T5 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - W magazynie:
5283
- Część#:
MIC7401YFL-T5 - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - W magazynie:
5426
- Część#:
MIC79050-4.2BMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-MSOP - W magazynie:
49654
- Część#:
MIC79050-4.2BM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - W magazynie:
46549
- Część#:
MIC79050-4.2YS-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - W magazynie:
47557
- Część#:
MIC79050-4.2YM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - W magazynie:
51911
- Część#:
MIC79050-4.2BS - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - W magazynie:
38783
- Część#:
MIC74YQS - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - W magazynie:
69301
- Część#:
MIC74YQS-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP - W magazynie:
68292
- Część#:
MIC79110-4.2BML-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 10-MLF - W magazynie:
41446
- Część#:
MIC79050-4.2YS - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223 - W magazynie:
84598
- Część#:
MIC79050-4.2YM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC BATTERY CHARGER LI-ION 8-SOIC - W magazynie:
49654
- Część#:
MIC7400YFL-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG BUCK BOOST PROG SYNC - W magazynie:
8252
