MIC3775-2.5BMM
Micrel / Microchip Technology
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MIC3775-2.5BMM z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup MIC3775-2.5BMM z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | MIC3775-2.5BMM |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 800 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.383 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | MIC3775-2.5BMM |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 102252 pcs |
| Arkusz danych | MIC3775 |
| Zdjęcie produktu | MIC3775-2.5BMM.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Spadek napięcia (Max) | 0.5V @ 750mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 2.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-MSOP |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| PSRR | - |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 750mA 8-MSOP |
| Obecny - Wyjście | 750mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
| Podstawowy numer części | MIC3775-2.5 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii Micrel / Microchip Technology. W magazynie dostępne są kawałki 102252 Micrel / Microchip Technology MIC3775-2.5BMM. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
MIC3775-2.5BMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP - W magazynie:
73097
- Część#:
MIC3775-1.65YMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP - W magazynie:
61893
- Część#:
MIC3775-1.8YMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP - W magazynie:
64620
- Część#:
MIC3775-3.0YMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3V 750MA 8MSOP - W magazynie:
69764
- Część#:
MIC3775-2.5YMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP - W magazynie:
63995
- Część#:
MIC3775-1.8YMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP - W magazynie:
74220
- Część#:
MIC3775-1.65YMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP - W magazynie:
72957
- Część#:
MIC3775-3.3YMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 750MA 8MSOP - W magazynie:
77623
- Część#:
MIC3775-3.3BMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 750MA 8MSOP - W magazynie:
69961
- Część#:
MIC3775-1.8YMM - Producenci:
Microchip Technology - Opis:
IC REG LDO 1.8V 0.75A 8MSOP - W magazynie:
78221
- Część#:
MIC3775-1.8BMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP - W magazynie:
65959
- Część#:
MIC3775-2.5YMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 750MA 8MSOP - W magazynie:
83539
- Część#:
MIC3775-3.3BMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 750MA 8MSOP - W magazynie:
104243
- Część#:
MIC3775-3.0BMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3V 750MA 8MSOP - W magazynie:
59774
- Część#:
MIC3775-3.0BMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3V 750MA 8MSOP - W magazynie:
107576
- Część#:
MIC3775-1.8BMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP - W magazynie:
84330
- Część#:
MIC3775-1.65BMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP - W magazynie:
100391
- Część#:
MIC3775-1.5YMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 750MA 8MSOP - W magazynie:
73808
- Część#:
MIC3775-1.65BMM-TR - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP - W magazynie:
61726
- Część#:
MIC3775-3.0YMM - Producenci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3V 750MA 8MSOP - W magazynie:
71219
